thermomix-tm31Thermomix najmniejsza kuchnia świata została zaprojektowana i wykonana w sposób dający szerokie spektrum funkcji przydatnych w przygotowywaniu pełnowartościowych, zdrowych posiłków. Jako, że Thermomix pracując przez wiele lat z różnymi substancjami spożywczymi, często wilgotnymi oraz wysokimi temepraturami jest narażony na proces naturalnego w tych warunkach zużycia elementów konstrukcyjnych. W związku z tym , w celu dbałości o najwyżśzą jakość pracy Waszego Thermomixa zapraszamy na bezpłatne przeglądy oraz diagnostykę. Nie posiadamy autoryzacji producenta, ale w naprawach Thermomix mamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i kompetencje.Przy pomiarach i diagnostyce stosujemy profesjonarne mierniki izolacji od 999 MOhm oraz inne urzadzenia diagnostyczne które np. mierzą pobór mocy i inne wartości zmienne mogące wpływać na niewłaściwą pracę urządzenia. Sami możecie to wszystko zobaczyć i wyciągnąć korzystne dla siebie wnioski. Doradzamy jak użytkować Thermomix aby w przyszłości uniknąć kosztownych usterek.

W celu umówienia się na bezkosztową wizytę kontrolną robota Thermomix z oszacowaniem zakresu naprawy prosimy o kontakt pod numerem komórkowym 691 425 665 w godzinach 10.00 - 19.00 z wyjątkiem czwartków ( dzień wewnętrzny ) oraz sobót, niedziel i świąt.
Na adres e-mail: serwis(at)serwiseko.pl można kontaktować się w innych, mniej ważnych sprawach.

Ze względu na stałą współpracę z firmami kurierskimi nasz zasięg serwisu Thermomix nie ogranicza się tylko do Warszawy i okolic ale jest ogólnopolski i europejski. Jeśli osobisty przyjazd do naszego serwisu stanowi problem zapraszamy do skorzystania z pośrednictwa przewoźników.
Koszty usługi wyceniane są na podstawie rzeeczywistych pomiarów w naszym serwisie, przepraszamy, ale nie diagnozujemy przez telefon.
Po serwisie wystawiamy pisemną gwarancję.

Zapraszamy na ul. Borkowską w Warszawie Starej Miłosnej. Jeszcze raz bardzo serdecznie prosimy o uprzedzeniu nas telefonicznie o Waszej wizycie

Oferujemy możliwość zakupu nowych modeli lub zakupu używanych z gwarancją po naszym serwisie.
Zapraszamy do współpracy.