serwis kohersenKohersen to wielofunkcyjny robot kuchenny zaprojektowany na wzór Thermomixa tak aby przez wiele lat mógł pracować przy obróbce żywności. Jednak jak każde urządzenie techniczne wymaga okresowej kontroli elementów eksploatacyjnych ich wymiany lub naprawy powstałych usterek.

Aby skorzystać z bezpłatnej diagnostyki stanu technicznego urządzenia oraz ewentualnej naprawy należy uzgodnić z nami telefonicznie termin kontaktując się pod numerem komórkowym 691 425 665 lub w przypadku spraw mało pilnych e-mail: serwis(at)serwiseko.pl. Prosimy aby w e-mailu podać numer telefonu ,na który możemy oddzwonić aby udzielić wyczerpujących informacji telefonicznie, bo na odpowiedź pisemną po prostu nie mamy czasu.

Serwis i naprawa urządzeń Kohersen

Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie tego typu urządzeń, niezbędną wiedzę i kompetencje. Obsługujemy Warszawę i okolice oraz za pośrednictwem kuriera całą Polskę. Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru przesyłki i dostarczenie jej do nas.

Nie wyceniamy kosztów bez fizycznego zbadania sprzętu. Dopiero po wstępnych pomiarach i oględzinach możemy w przybliżeniu oszacować koszty naprawy lub konserwacji oraz termin wykonania usług. Po wykonaniu usługi udzielamy gwarancji.