naprawa roboclean WarszawaRoboclean czy Twister był sprawny i czysty należy co jakiś czas poddać go przeglądowi technicznemu.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej bezpłatnej diagnostyki Robocleana lub Twistera oraz wyceny naprawy prosimy o uzgodnienie terminu tylko telefonicznie pod numerem 691 425 665 między 10.00 - 19.00 za wyjatkiem czwartków ( dzień wewnętrzny ) sobót, niedziel oraz świąt.
W mało pilnych sprawach możecie skontaktować się poprzez formularz kontaktowy lyb e-mail: serwis(at)serwiseko.pl .
Prosimy w zgłoszeniu o podanie numeru telefonu , na który możemy oddzwonić, przepraszamy ale na korespondencję pisaną po prostu nie mamy wiele czasu.

Od 2002 r. posiadamy doświadczenie w serwisie wszystkich modeli odkurzaczy antyalergicznych Rainbow i Roboclean. Obsługujemy Warszawę i okolice oraz za pośrednictwem kuriera całą Polskę i Europę. Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru przesyłki i dostarczenie jej do nas.
Nie wyceniamy kosztów bez fizycznego zbadania sprzętu. Dopiero po wstępnych pomiarach i oględzinach odkurzacza Roboclean możemy w przybliżeniu oszacować koszty naprawy lub konserwacji oraz termin wykonania usługi.

Serwis i naprawa urządzeń Roboclean Warszawa

Bezpłatnie zmierzymy profesjonalnym sprzętem kluczowe parametry dla właściwej pracy Waszego odkurzacza Roboclean, przede wszystkim:

 • Przepływ powietrza odkurzacza Roboclean - pomiar przepływomierzem ( odpowiedzialny za wydajność zbierania kurzu i śmieci ). Mniejszy od normy przepływ w odkurzaczu Roboclean może być spowodowany zanieczyszczeniem turbin czy też zapchaniem filtra hepa , co skutkuje szybszym zużywaniem się np. szczotek silnika i słabszą wydajnością odkurzania jak również może spowodować przegrzewanie się silnika a nawet jego "spalenie", a przynajmniej większe zużycie szczotek wirnika i komutatora.
 • Pobór prądu i mocy silnika Roboclean - pomiar elektronicznym multimetrem:
  • większy od normy wskazuje na zwiększone opory toczenia czyli zużycie łożysk, zanieczyszczenie ich lub nawet przebicia między uzwojeniami wirnika, co pociąga za sobą konieczność wymiany silnika,
  • mniejszy może wskazywać na słaby docisk szczotek wskazujący na ich zużycie lub zasnucie komutatora śladem węglowym ze szczotek.
 • Głośność pracy urządzenia Roboclean w dB,- decybelomierzem - na którą wpływają między innymi zużyte łożyska, pył nierówno rozłożony na turbinach, który je rozważa oraz opory powietrza na turbinach i na zapchanym filtrze hepa. Miernikiem izolacji wewnętrzej możemy wykryć i zmierzyć już minimalne przebicie 230V na turbiny lub wirnik silnika, co w związku z pracą odkurzacza Roboclean z wodą stwarza zagrożenie porażenia użytkownika.
 • Sprawdzenie intensywności wibracji turbin na wskutek np. nierównomiernego rozłożenia się w nich brudu.
 • Sprawdzenie wizualne filtra hepa Roboclean.
 • Sprawdzenie stanu wyłącznika, kabla, przepustu kabla, zatrzasków , zbiornika na wodę, separatora, rur i węży.
 • Kontrola stanu szczotki zmotoryzowanej Roboclean:
  • stanu wałka wraz ze stopniem zużycia włosia
  • łożysk wałka i silnika
  • kabla
  • obudowy
  • wirnika i szczotek silniczka
 • Sprawdzenie stanu szczotki Robooclean podłogowo - ściennej. Na Państwa życzenie możemy ją wymienić na nową lub zregenerować.

Na dalszy etap, który pociąga za sobą koszty wymagana jest przede wszystkim zgoda właściciela odkurzacza Roboclean. Przy użyciu specjalistycznych narzędzi urządzenie Roboclean zostanie rozebrane do najmniejszego elementu, tak aby mieć jego szczegółowy obraz. Każdą wyeksploatowaną bądź uszkodzoną część wymieniamy , niektóre można poddać regeneracji. Wszystkie elementy Roboclean czyścimy precyzyjnie z użyciem specjalistycznych środków tak aby na całokształt naszej pracy udzielić pisemnej gwarancji.

Bardzo prosimy o uprzedzenie nas telefonicznie pod nr 691425665 zanim się do nas wybierzecie ze swoim odkurzaczem Roboclean czy Twister aby doprecyzować czas wizyty.

Oferujemy zakup nowych lub używanych modeli Thermomix, odkurzaczy antyalergicznych Rainbow, Roboclean z pisemną gwarancją po naszym serwisie.