Profesjonalny serwis

Konserwacja, serwis i doradztwo

w zakresie eksploatacji

bezpłatny przegląd, szacowanie kosztów

POZWÓL NAM ROZWIĄZAĆ TWOJE PROBLEMY

Urządzenia takie jak odkurzacze z separatorem Rainbow, Roboclean oraz Twister, a także roboty wielofunkcyjne Thermomix czy Kohersen zostały zaprojektowane tak, aby mogły pracować przez wiele lat w pełni sprawne technicznie. W tym celu niezbędna jest jednak regularna konserwacja. Dla wygody naszych Klientów oferujemy bezpłatny przegląd i diagnostykę w uzgodnionym terminie oraz w razie konieczności naprawę. Profesjonalnym serwisem urządzeń marki Vorwerk, Thermomix czy Rainbow zajmujemy się od wielu lat. Działamy nie tylko na terenie Warszawy i okolic, ale za pośrednictwem kurierów mamy zasięg ogólnopolski. W razie potrzeby umożliwiamy również opcję bezpłatnego odbioru przesyłki i dostarczenie jej do nas.

Profesjonalne naprawy odkurzaczy Rainbow i nie tylko

W celu skorzystania z naszej bezpłatnej diagnostyki stanu technicznego urządzenia oraz ewentualnej wyceny kosztów naprawy należy uzgodnić z nami telefonicznie termin, kontaktując się pod numerem komórkowym 691 425 665 lub w przypadku spraw mało pilnych za pomocą adresu e-mail: serwis(at)serwiseko.pl . Prosimy aby w e-mailu podać numer telefonu, na który możemy oddzwonić, ponieważ wyczerpujących informacji udzielamy wyłącznie telefonicznie. W naszym serwisie urządzeń Rainbow, Roboclean czy Thermomix w Warszawie nie wyceniamy kosztów bez fizycznego zbadania sprzętu. Dopiero po wstępnych pomiarach i oględzinach możemy w przybliżeniu oszacować koszty naprawy lub konserwacji oraz termin wykonania usługi.

Kompleksowy serwis urządzeń – Vorwerk, Thermomix i nie tylko

Przed przystąpieniem do naprawy zostanie wykonana wstępna diagnostyka, która ogólnie pozwala ocenić stan techniczny danego urządzenia. W przypadku odkurzaczy Rainbow i Roboclean za pomocą urządzeń diagnostycznych dokonujemy sześciu z poniższych pomiarów, z kolei w przypadku Kohersena oraz Thermomixa – pięciu z pominięciem ostatniego punktu:

  • napięcie w sieci i jego stabilność w V (woltach), ponieważ jego jakość zasadniczo wpływa na jakość pracy oraz trwałość urządzeń;
  • pobór prądu na poszczególnych stopniach mocy w W (watach) – sprawdzenie czy nie przekracza norm, ponieważ to wskazuje na faktyczną sprawność silnika i całego urządzenia;
  • obciążenie silnika i/lub grzałki czy indukcji w A (amperach) – jeśli przekracza normy wskazuje na zużycie silnika, komutatora, szczotek lub opory toczenia na łożyskach. Może być powodowane zapchanym filtrem hepa. Silnik może wtedy bardziej się grzać, co może spowodować jego uszkodzenie;
  • natężenie dźwięku w dB (decybelach) – jeśli przekracza normy, wskazuje na uszkodzenie łożysk lub wirnika, lub zablokowanie przepływu, lub rozważenie silnika, lub turbin. Może szkodzić też słuchowi i powodować zmęczenie oraz stres przy pracy na urządzeniu;
  • wibracje w m/s2 – jeśli przekraczają normę turbiny i/lub wirnik silnika są rozważone, pozwala im na to luz łożysk, który też z powyższego powstaje. Wibracje są bardzo szkodliwe dla sprzętu i użytkownika.
  • przepływ powietrza w m3/min - czyli to co najważniejsze w odkurzaczu, czy "ciągnie", jeśli nie mieści się w normie, przyczyną jest zabrudzony filtr hepa, brudne turbiny i opory toczenia łożysk. Powoduje to mniejszą skuteczność wykonywanej pracy i zabiera więcej czasu.

 

PICT3949PICT2420

ROZBIERAMY URZĄDZENIA NA CZYNNIKI PIERWSZE,
KAŻDY SPRAWNY ELEMENT ZOSTANIE OCZYSZCZONY I ZREGENEROWANY

P1070822PICT5974

OCENIAMY STAN TECHNICZNY NA PODSTAWIE FAKTÓW

Dalszym etapem, który często wymaga już użycia specjalistycznych narzędzi jest rozebranie urządzenia do najmniejszego jego elementu, tak aby mieć szczegółowy jego obraz.

PRZYWRACAMY FABRYCZNĄ SPRAWNOŚĆ

Każdy wyeksploatowany bądź uszkodzony element wymieniamy na nowy lub poddajemy regeneracji tak aby na całokształt naszej pracy udzielić pisemnej gwarancji.

Po serwisie istnieje możliwość przedłużenia gwarancji

Najszybszy kontakt z naszym serwisem tel. 691425665
oraz w przypadku spraw mało pilnych e-mail: serwis(at)serwiseko.pl 

Prosimy aby w e-mailu podać numer telefonu ,na który możemy oddzwonić gdyż wyczerpujących informacji udzielamy tylko telefonicznie.

KORZYSTAJĄC Z NASZYCH ROZWIĄZAŃ NIE TYLKO DBASZ O ZDROWIE I ŚRODOWISKO ALE TAKŻE OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE I CZAS!

KONTAKT

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, na zasadach opisanych w Polityce Prywatności.