Profesjonalny serwis

Konserwacja, serwis i doradztwo

w zakresie eksploatacji

bezpłatny przegląd, szacowanie kosztów

pozwól nam rozwiązać twoje problemy

Urządzenia takie jak odkurzacze z separatorem Rainbow, Roboclean oraz Twister, oraz roboty wielofunkcyjne Thermomix czy Kohersen zostały zaprojektowane tak, aby mogły pracować przez wiele lat w pełni sprawne technicznie.  W tym celu konieczna jest jednak co jakiś czas profesjonalna konserwacja. Dla Państwa wygody oferujemy bezpłatny przegląd i diagnostykę w uzgodnionym telefonicznie terminie. Profesjonalnie serwisem zajmujemy się od wielu lat. Działamy nie tylko na terenie Warszawy i okolic, ale za pośrednictwem kurierów mamy zasięg ogólnopolski. Jeśli nie macie Państwo możliwości osobistego dostarczenia urządzenia do nas istnieje możliwość bezpłatnego odbioru przesyłki i dostarczenie jej do nas.
Aby skorzystać z bezpłatnej diagnostyki stanu technicznego urządzenia oraz ewentualnej wyceny kosztów należy uzgodnić z nami telefonicznie termin kontaktując się pod numerem komórkowym 691 425 665, lub w przypadku spraw mało pilnych e-mail: serwis@serwiseko.pl . Prosimy aby w e-mailu podać numer telefonu ,na który możemy oddzwonić gdyż wyczerpujących informacji udzielamy tylko telefonicznie.
Nie wyceniamy kosztów bez fizycznego zbadania sprzętu.Dopiero po wstępnych pomiarach i oględzinach możemy w przybliżeniu oszacować koszty naprawy lub konserwacji oraz termin wykonania usługi.
Zanim przystąpimy do konkretnych działań zostanie wykonana wstępna diagnostyka, która ogólnie pozwala ocenić stan techniczny danego urządzenia. W przypadku odkurzaczy Rainbow i Roboclean dokonujemy za pomocą urządzeń diagnostycznych sześciu z poniższych pomiarów, a Kohersena oraz Thermomixa pięciu z pominięciem ostatniego punktu:
[v-spacer h="1"]

  • napięcie w sieci i jego stabilność w V (woltach) bo jego jakość zasadniczo wpływa na jakość pracy i trwałość Waszych urządzeń.
  • pobór prądu na poszczególnych stopniach mocy w W (watach) czy nie przekracza norm bo to wskazuje na faktyczną sprawność silnika i całego urządzenia.
  • obciążenie silnika i/lub grzałki czy indukcji w A (amperach), jeśli przekracza normy wskazuje na zużycie silnika, komutatora, szczotek lub opory toczenia na łożyskach. Może być powodowane zapchanym filtrem hepa. Silnik może wtedy bardziej się grzać co może spowodować jego uszkodzenie.
  • natężenie dźwięku w dB (decybelach), jeśli przekracza normy wskazuje na uszkodzenie łożysk lub wirnika, lub zablokowanie przepływu, lub rozważenie silnika, lub turbin może szkodzić też Waszemu słuchowi i powodować zmęczenie i stres przy pracy na urządzeniu.
  • wibracje w m/s2, jeśli przekraczają normę turbiny i/lub wirnik silnika są rozważone, pozwala im na to luz łożysk, który też z powyższego powstaje. Wibracje są bardzo szkodliwe dla sprzętu i użytkownika.
  • przepływ powietrza w m3/min - czyli to co najważniejsze w odkurzaczu czy "ciągnie", jeśli nie mieści się w normie, przyczyną jest zabrudzony filtr hepa, brudne turbiny i opory toczenia łożysk. Powoduje to mniejszą skuteczność wykonywanej przez Was pracy i zabiera więcej czasu.

 

PICT3949PICT2420

ROZBIERAMY URZĄDZENIA NA CZYNNIKI PIERWSZE,
KAŻDY SPRAWNY ELEMENT ZOSTANIE OCZYSZCZONY I ZREGENEROWANY

P1070822PICT5974

OCENIAMY STAN TECHNICZNY NA PODSTAWIE FAKTÓW

Dalszym etapem, który często wymaga już użycia specjalistycznych narzędzi jest rozebranie urządzenia do najmniejszego jego elementu, tak aby mieć szczegółowy jego obraz.

PRZYWRACAMY FABRYCZNĄ SPRAWNOŚĆ

Każdy wyeksploatowany bądź uszkodzony element wymieniamy na nowy lub poddajemy regeneracji tak aby na całokształt naszej pracy udzielić pisemnej gwarancji.

Po serwisie istnieje możliwość przedłużenia gwarancji

Najszybszy kontakt z naszym serwisem tel. 691425665
oraz w przypadku spraw mało pilnych e-mail: serwis@serwiseko.pl 

Prosimy aby w e-mailu podać numer telefonu ,na który możemy oddzwonić gdyż wyczerpujących informacji udzielamy tylko telefonicznie.

KORZYSTAJĄC Z NASZYCH ROZWIĄZAŃ NIE TYLKO DBASZ O ZDROWIE I ŚRODOWISKO ALE TAKŻE OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE I CZAS!

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, na zasadach opisanych w Polityce Prywatności.

Serwiseko.pl
ul. Borkowska 24c lok. 2
05-077 Warszawa - Wesoła
[an error occurred while processing this directive]