Q?

Dlaczego powinniśmy poddawać sprzęt AGD Premium konserwacji?

A.

.Jak każde urządzenie techniczne bez względu na cenę zakupu podlega prawom fizyki i po kilku latach eksploatacji niektóre elementy mogą wymagać wymiany lub konserwacji. Okresowa konserwacja sprzętu AGD Premium gwarantuje jego niezawodne działanie przez wiele lat.

Q?

Jak często należy wykonywać konserwację urządzeń AGD Premium?

A.

Wszystko zależy od kultury użytkowania sprzętu, ilości osób korzystających i czasu jaki upłynął od ostatniej konserwacji, a także przerwy w jego użytkowaniu.

Q?

Ile kosztuje przegląd techniczny urządzenia?

A.

Sam przegląd jest u nas bezpłatny pod warunkiem wcześniejszego uzgodnienia terminu i bez ingerencji do wnętrza urządzenia. Tak jak informujemy na pierwszej stronie wykonujemy pomiary i oględziny i ten zakres czynności jest bezpłatny.

Q?

Ile kosztuje konserwacja lub naprawa urządzenia AGD Premium?

A.

Wycena konserwacji lub naprawy jest dokonywana dopiero po wykonaniu diagnostyki. Trafiają do nas urządzenia w tak różnym stanie, że bez dokładnego, fizycznego zbadania konkretnego przpadku nie jesteśmy w stanie oszacować kosztów.

Q?

A co jeśli nie można osobiście przywieźć urządzenia do przeglądu?

A.

Współpracujemy z kilkoma zewnętrznymi firmami kurierskimi, którym zlecamy odebranie urządzenia od klienta i dostarczenie go do nas.